Un inceput de an miraculos doresc tuturor sufletelor iubitoare de frumos.Prin blogosfera nu am mai trecut de un an si jumatate aproximativ, dar m-am cam plictisit sau mai bine zis nu e chiar plictiseala mai mult este saturatie de viteza informatiei de pe facebook ca acolo mi-am petrecut timpul virtual.
Simt nevoia sa ma retrag din nou la liniste si in functie de inspiratie si timp ma asez din nou pe pagina blogusorului meu.
Am reusit sa imi recuperez contul blogului care nu stiu cum s-a facut dar nu am mai avut acces la deschiderea lui, defapt avem toti membri familiei cont pe acelas calculator si ii o incalceala de nu mai stim care cum se accceseaza si asta e.
Revin cu forte noi doar ca nustiu exact cat ma tine:) Unul din obisnuintele mele rele este acela ca ma plictisesc repede si necesit o noua stimulare,mereu ma trezesc in alta parte nu unde ar trebui sa fiu.
Am rasfoit blogul si mi-am dat seama ca multe idei de aici nu mai bat cu gandirea mea din prezent. La un moment dat ma hotarasem sa-mi deschid unul nou dar cum nu-mi place sa fac multe conturi si sa ma pierd prin ele raman aici.
Fotografiile astea le-am gasit aici dar nu aveau text la ele si datorita faptului ca m-au trezit din amorteala datorita culorilor vii imi fac intrarea acompaniata de lumina lor. Si da, le-am cules in aparatul meu la mijloc de decembrie dar numaistiu a carui an :)
Va multumesc si va urez un uichend frumos!
Ps: Alege sa asezi bucuria ca accesor la reverul vietii.